O SZKOLEkilka słów dla dociekliwych

Wspinanie to niesamowity sport. Niestety nie należy ono do najbezpieczniejszych i wybór samokształcenia się, nie jest najlepszą opcją. Sam przerabiałem ten temat i wiem, że nic nie zastąpi szkolenia pod okiem profesjonalisty. Dla mnie najwięcej satysfakcji sprawia wspinanie w górach i ono jest najbardziej wymagające. Chciałem również ułatwić rozpoczęcie tej przygody innym, więc uruchomiłem w 2010 roku stronę drytooling.com.pl. Rok później zostałem instruktorem wspinaczki sportowej (nr leg. 6441/PAS/2010).

Od tego czasu prowadzę własne sekcje wspinaczkowe w Krakowie (w CW Forteca), a w sezonie letnim szkolę ludzi w skałach. Zimą możecie często spotkać mnie na krakowskim Zakrzówku, gdzie szkolę ludzi we wspinaczce zimowej (drytooling).

Myślę, że przez 10 lat mojego wspinania udało mi się zdobyć niezbędne doświadczenie, aby otworzyć szkołę wspinania, gdzie będziecie mogli nauczyć się podstaw bezpiecznego poruszania się w wertykalnym świecie. Oprócz tego będę starał się prowadzić nietypowe szkolenia / warsztaty / wyjazdy wspinaczkowe, które pozwolą wam osiągać kolejne poziomy wtajemniczenia we wspinaniu.

Zapraszam serdecznie! 

 Damian Granowski

KONTAKT

Jeśli masz pytania, to najlepiej skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.

Damian Granowski
ul. Przechodnia 2a
34-400 Nowy Targ

NIP - 7352577825
REGON - 364979370
Szkoła wspinania drytooling.com.pl - Damian Granowski