Rezerwacja miejsca na kursie

 

Gdy już zdecydujesz się na wybraną przez Ciebie opcję szkolenia to skontaktuj się z nami elektronicznie (info{mallppaa}kursyskalkowe.pl). W wiadomości powinna być informacja o rodzaju szkolenia, terminie, ilości osób. Oczywiście jeśli masz dodatkowe pytania to pisz lub dzwoń (794010870) śmiało i postaramy się odpowiedzieć na nie. Dodatkowo postaramy się doradzić w kwestiach wspinaczkowych/sprzętowych. W razie czego zobacz sobie korzyści wynikające z zapisania się na kurs wspinaczkowy tutaj.

Gdy już będziemy mieli informację od ciebie, to postaramy się do 1-3 dni odpowiedzieć na wiadomość, czy w danym terminie są jeszcze wolne miejsca. Jeśli tak to wstępnie rezerwujemy dla Ciebie miejsce.

Pełna rezerwacja miejsca następuje po przelaniu przez Ciebie zadatku na konto szkoły wspinania:

Tytułem np. : IMIĘ, NAZWISKO - ZADATEK KURS SKAŁKOWY xx-xx września 2016

Szkoła wspinania drytooling.com.pl - Damian Granowski
nr konta: 76 1090 1665 0000 0001 4881 4888
ul. Przechodnia 2a
34-400 Nowy Targ

Dla zagranicznych przelewów:
BIC/SWIFT: IEEAPLPA
IBAN: PL76 1090 1665 0000 0001 4881 4888

Na kurs podstawowy 4 dniowy jest to 500 zł, 4 dniowy tradowy 600 zł, kurs taternicki 1800 zł.

Na zadatek czekamy 7 dni. Po tym terminie wstępna rezerwacja przepada. Prosimy podesłać również emaila z informacją, że wpłaciłeś zadatek oraz twoim nr telefonu.

Jeśli potrzebujesz faktury podeślij proszę dane firmowe przy zapisie.

Zadatek jest bezzwrotny - zobacz szczegóły. W przypadku gdy z przyczyn życiowych, będziesz musiał przesunąć termin kursu to zgłoś to minimum 8 tygodni przed rozpoczęciem kursu (inaczej zadatek przepada).

Resztę należności należy wpłacić najpóźniej dzień przed rozpoczęciem kursu na to samo konto. Jeśli wpłata miała miejsce w ostatniej chwili na kurs musisz przywieźć dowód wpłaty (elektroniczny).


 O czym warto pamiętać gdy wybieramy się na kurs?

Przeczytaj FAQ :)

Przygotuj się do kursu!

Na kurs zabierz parę przydatnych rzeczy ;-). Ich listę znajdziesz tutaj: Co zabrać na kurs wspinaczkowy?

Najlepiej przyjechać na kurs w przeddzień rozpoczęcia właściwego szkolenia. Opcjonalnie rano przed zbiórką. Osoby dojeżdżające z Krakowa mogą umówić się na wspólny transport z instruktorem.

Przed kursem poleca się przebadać się u lekarza w celu wykluczenia schorzeń uniemożliwiających lub utrudniających odbycie kursu (jak lęk wysokościowy, padaczka, choroby serca), osoby niepełnoletnie muszą mieć zaświadczenie lekarskie, stwierdzające dobry stan zdrowia (umożliwiający uczestnictwo w zajęciach sportowych). Osoby dorosłe, które nie posiadają zaświadczenia lekarskiego muszą podpisać oświadczenie o dobrym stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną i telefoniczną zgodę obojga rodziców.

Warto mieć ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ja nie zapewniam ubezpieczenia dla moich kursantów, ponieważ uważam, że ubezpieczenie NNW np. na kwotę 5 tys. zł (dla szkół wspinania) jest dość symboliczne i raczej zalecam ubezpieczyć się samemu, aby w przypadku wypadku otrzymać godziwe ubezpieczenie, a nie łazić po lekarzach, za marne 100-300 zł (np. w przypadku skręcenia kostki).

Pozdrawiam serdecznie 

Damian Granowski