Marek Krawczyk na drodze Byczkowskiego podczas kursu taternickiego
Marek Krawczyk na drodze Byczkowskiego podczas kursu taternickiego

Co otrzymujesz po naszych szkoleniach?

Sam udział w kursie to kawał dobrej przygody z dużą ilością wiedzy i fajną atmosferą. Nauczycie się podstaw wspinania i bezpiecznych operacji sprzętowych. Czyli takie pierwsze kroki we wspinaniu. Możecie się również doszkalać po kursach. Opcji jest naprawdę wiele!

Oczywiście nasze kursy wspinaczkowe to odpłatne szkolenia, ale nie chciałbym traktować nauczania jako formy biznesu/zarabiania pieniędzy. Wiadomo, że za coś trzeba żyć. Robienie tego czego się uwielbia, jest całkiem fajną opcją :). Dlatego cenię sobie sytuację gdy dwie strony zyskują, a później tworzą się fajne znajomości, które - kto wie? - zaowocują kiedyś fajnie spędzonymi dniami w skałach/górach.
Lubię też ten rodzaj satysfakcji, gdy wiem, że moja wiedza i zaangażowanie pozwoli komuś spełniać swoje cele i marzenia.
Jeśli przemawiają do Ciebie powyższe zdania, to rzuć jeszcze okiem na korzyści, które dostajesz jeśli wybierzesz szkołę wspinania drytooling.com.pl.

Co otrzymujesz?

 • Opiekę instruktora, który nauczy Cię wielu operacji sprzętowych i technik wspinania. Dodatkowo zadba o twoje bezpieczeństwo. Choć nie całkiem, bo pewna doza samodzielności powinna być uskuteczniana :),
 • Wypożyczenie niezbędnego sprzętu wspinaczkowego. Jedynie warto mieć własne buty wspinaczkowe. Resztę my zapewniamy i zwracamy uwagę, że lepiej poczekać z zakupem sprzętu do czasu aż zrobimy kurs wspinaczkowy. Dzięki temu nie kupicie zbędnych rzeczy,
 • Dostęp do materiałów po ukończeniu kursu (przydatne linki, opracowania),
 • Dostęp do warsztatów online, omawiających techniki wspinaczkowe, na różnym poziomie zaawansowania,
 • Zniżki na inne kursy w naszej szkole,
 • Dostęp do dedykowanej grupy szkoły wspinania drytooling.com.pl, gdzie można umówić się na wspinanie z absolwentami naszej szkoły oraz zadawać różne pytania wspinaczkowe,
 • Po kursie śmiało możesz zadawać sprzętowe / topograficzne do naszych instruktorów. Staramy się trzymać kontakt!,
 • Możliwość bezpłatnego dołączenia do kursu (który wcześniej ukończyłeś), jeśli mamy wolne miejsca. Zawsze to bardziej towarzysko :-),
 • Towarzyskie wspinanie w pobliżu grupy kursowej (po wcześniejszym umówieniu). Możecie się wspinać na tej samej skale. Podpowiemy Wam, które drogi warto zrobić. Jaki sprzęt warto zabrać (możemy też pożyczyć). Od czasu do czasu rzucimy okiem, czy nie chcecie popełnić samobójstwa ;-). W razie czego możecie dołączyć jako wolni słuchacze do naszych wykładów,
 • Pośrednio wspierasz również tworzenie strony drytooling.com.pl. Dzięki temu, że utrzymuję się z działalności szkoleniowej to mam więcej czasu na to, aby tworzyć treści na stronie. Może w przyszłości będę dla Ciebie przydatne?
  Kurczę mam nadzieję, że tak :). Nie po to sobie wypruwam żyły na kursach, żeby nie były ;-).

 

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na nasze kursy i nie tylko!

Damian